Služby

Neptejte se, co děláme. Spíš, co neděláme...

Provádíme montáže kotlů zn. Junkers, Vaillant, Protherm, Mora Top. Všechny typy a značky podokenních topidel /WAW/ např. Beta Český Brod, Kvart, Mora. Průtokového ohřívače vody zn. Mora Top, Junkers, Kvart. Dále provádíme montáže plynových, kombinovaných a elektrických sporáků a bojlerů.

Cílem naší firmy je vždy provádět kompletní službu tj. výměna spotřebičů vč. revize spotřebičů, uvedení spotřebičů do provozu a držení záruky.
 

Opravy

Provádíme opravy plynových kotlů zn. Junkers. Vaillant, Protherm, Mora Top, všech podokenních topidel zn. Beta, Kvart, Mora a průtokových ohřívačů vody zn. Mora Top, Junkers, Kvart.
 

Revize

Provádíme revize plynu na domovních a bytových rozvodech pro SVJ, Bytová družstva, městské části, soukromé subjekty a jednotlivé byty. Po provedení revize plynu obdrží objednatel (uživatel) rozpočet na odstranění závad vyplývající z revizní zprávy.
 

Nové zboží

Plynové kotle Junkers, Vaillant, Protherm, Mora Top – slevy dle ceníku výrobce až 30 % bez DPH.

Plynová topidla Kvart, Beta, Mora Top – slevy dle ceníku výrobce až 15 % bez DPH.

Průtokové ohřívače vody zn. Mora Top, Junkers, Kvart – slevy dle ceníku výrobce až 15 % bez DPH.
 

Ostatní služby

Provádíme montáže plynového zařízení, topení, rozvodu vody a plynu, odstraňování závad po plynových revizí, dále havarijní úniky na domovních a bytových rozvodech, přetěsnění přípravkem „Pragotěs“ vč. tlakové zkoušky a protokolu o napuštění tímto přípravkem.

 

Na všechny námi prováděné montážní práce poskytujeme slevu 10% bez DPH.

 

 

 

Kontakt

Praha 8 - Libeň, Švábky 52/2, 180 00

e-mail: info@gaseltop.cz

tel: +420 775 522 775

kontakt

Dále Vám poskytujeme

Náš QR kód

Uložte si nás rychle do telefonu

qr